O mnie

O mnie

Bloga założyłam dla własnej przyjemności, żeby mieć miejsce, gdzie mogłabym spisywać swoje ulubione  przepisy, a niepostrzeżenie stał się on ważną częścią mojego życia. Ciągle się uczę piec i gotować.  Czasami odnoszę sukcesy, czasami pojawiają się też porażki, ale nieustannie sprawia mi to ogromną przyjemność. Potrafię zacząć gotować coś późnym wieczorem, tylko dlatego, żeby się zrelaksować po męczącym dniu. Ale gotowanie jest też dla mnie sposobem na wyrażanie uczuć. Lubię w ten sposób dbać o bliskich. Sprawiać im przyjemność tym, co ugotowałam.

Prowadzenie bloga przyniosło w moim życiu same pozytywne rzeczy. Zawsze byłam otwarta na nowe smaki,  ale dzięki jego prowadzeniu zaczęłam odkrywać też takie, których wcześniej nie znałam. Zaraziłam się też pasją fotografowania. Gdziekolwiek jestem, staram się wyszukiwać rzeczy, które przydadzą się do moich zdjęć. A zbierane specjalnie do zdjęć talerze, kubki i inne dodatki powoli zaczynają zajmować połowę mojej szafy na ubrania. :)

Specjalne podziękowania należą się Maciejowi, który zrobił dla mnie tę stronę i dzięki któremu miałam możliwość przenieść ją z bloxa, na którym rozpoczynałam swoją przygodę z blogowaniem. Dziękuję za czas, który poświęciłeś na przygotowanie tej strony i mnóstwo uczucia, które w to włożyłeś. Dziękuję, że złożyłeś razem wszystkie moje marzenia o nowej stronie i zamieniłeś je w coś tak dla mnie pięknego.
Ogromne podziękowania również dla Michała, bez którego pomocy, fachowej wiedzy i cierpliwości strona nie wyglądałaby tak, jak wygląda dzisiaj.

Mam nadzieję, że moje przepisy zachęcą Was do gotowania i poszukiwania nowych smaków. :)

Zapraszam,
Asia